Memoriał Ottona Weilanda Charzykowy

Termin: 11-13.05.2018 - gr. OPP A, OPP B

Organizator

Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

To cykliczne regaty z długą tradycją.

Ranga tych regat, wysoka frekwencja i przyjazny akwen przyciąga każdego roku do Charzyków liczną rzeszę żeglarzy i fanów tego sportu. Regaty są organizowane przez Chojnicki Klub Żeglarski, klub z bogatą historią i tradycjami żeglarskimi. W zawodach biorą udział żeglarze w klasach optymist grupa A i grupa B. Bardzo wysoka frekwencja sprawia, że rywalizacja na tych regatach jest bardzo widowiskowa i cenna pod względem żeglarskich umiejętności. Memoriał Ottona Weilanda to impreza przy organizacji której szczególnie zależy nam na profesjonalnej obsłudze dlatego od lat współpracujemy z SailingNet. .

Zawiadomienie o regatach IZ OPTIMIST MOW 2018

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST A OPTIMIST B
Aktualności
Aktualności
SailingNet
ZOBACZ
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
OPTIMIST B

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (25)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
07.05.2018 POL 90 Marcel Montrymowicz
14
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1950 Jeremi Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1949 Maciej Ilnicki
14
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1947 Agnieszka Pawłowska
15
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1018 Antoni Lipiński
12
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1751 Jacek Kalinowski
12
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1943 Rafał Pogorzelski
15
CHKŻ Chojnice
06.05.2018 POL 2154 Hanna Burdziej
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
06.05.2018 POL 2152 Wiktoria Hałabaty
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
06.05.2018 POL 2101 Mikołaj Bazyli
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
06.05.2018 POL 2024 Michał Jaroszek
12
KSW BALTIC DZIWNÓW
06.05.2018 POL 2023 Jakub Marciniak
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
06.05.2018 POL 2036 Filip Lenart
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
05.05.2018 POL 1645 Michał Biedalak
13
JKW Poznań
05.05.2018 POL 2142 Hanna Wiszniowska
13
JKW Poznań
03.05.2018 POL 1960 Miłosz Samek
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
03.05.2018 POL 1957 Wanda Szylińska
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
27.04.2018 POL 2403 Pola Schmidt
13
OPTI CWM GDYNIA
26.04.2018 POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI
13
BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
26.04.2018 POL 1611 Antoni Nazimek
13
JKW Poznań
25.04.2018 POL 1619 Szymon Gąsiorowski
13
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 1904 Igor Wójcik
12
YK Stal Gdynia
18.04.2018 POL 1754 Hubert Adamów
-
KS Dobra Marina
18.04.2018 POL 13 Michał Szklarz
13
KS Dobra Marina
18.04.2018 POL 51 Jan Borowiak
13
KS Dobra Marina
07.05.2018 POL 1985 Korneliusz Dębiak
15
CHKŻ Chojnice
06.05.2018 POL 2153 Zuzanna Dominikowska
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
27.04.2018 POL 2033 Julia Schmidt
15
OPTI CWM GDYNIA
27.04.2018 POL 1660 Zuzanna Figel
15
OPTI CWM GDYNIA
27.04.2018 POL 203 Małgorzata Figel
12
OPTI CWM GDYNIA
25.04.2018 POL 1803 Zofia Czerniawska
14
YK Stal Gdynia

Liczba zawodników (227)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
07.05.2018 POL 926 Zofia Prądzyńska
10
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1758 January Szczukowski
10
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 777 August Sobczak
10
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1070 Maksymilian Kabat
12
CHKŻ Chojnice
07.05.2018 POL 1593 Rafał Balicki
11
CHKŻ Chojnice
06.05.2018 POL 360 Patryk Ulaczyk
12
UKŻ Lamelka Kartuzy
06.05.2018 POL 105 Igor Foltyn
10
UKŻ Lamelka Kartuzy
06.05.2018 POL 364 Maksymilian Konkel
11
UKŻ Lamelka Kartuzy
06.05.2018 POL 363 Artur Mielewczyk
13
UKŻ Lamelka Kartuzy
06.05.2018 POL 11908 Maria Kurowska
9
UKŻ Lamelka Kartuzy
06.05.2018 POL 359 Sara Browarczyk
11
UKŻ Lamelka Kartuzy
06.05.2018 POL 1892 Jan Karnowski
12
KS Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 1929 Sonia Dobrzyńska
11
K.S Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 1244 Aleksander Główka
11
K.S Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz
10
K.S Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 2158 Weronika Przeździecka
10
K.S Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 333 Michał Skawiński
11
K.S Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 1332 Gabriela Fajdasz
11
KS Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 1721 Franciszek Siwek
11
KS Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 2200 Kaja Śledzińska
11
KS Spójnia Warszawa
06.05.2018 POL 966 Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
06.05.2018 POL 1570 Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
06.05.2018 POL 1365 Kacper Karbownik
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
06.05.2018 POL 1364 Jan Fuk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
06.05.2018 POL 1362 Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
06.05.2018 POL 1363 Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
06.05.2018 POL 1361 Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
06.05.2018 RUS 3339 Ivan Mikhalev
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
06.05.2018 POL 2096 Liwia Liszkiewicz
11
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 1284 Kacper Wojczulanis
10
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 441 Masymilian Rybicki
12
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 444 Aleksandra Zybert
11
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 443 Dominika Godlewska
11
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 440 Michał Kluchciński
12
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 446 Aleksandra Wrońska
11
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 1200 Piotr Sołtysiak
8
TKŻ Toruń
06.05.2018 POL 779 Paweł Koliński
13
LKS Carzykowy
06.05.2018 POL 1779 Marcel Wieliński
13
LKS Charzykowy
06.05.2018 POL 723 Jakub Szczepański
12
LKS Charzykowy
06.05.2018 POL 1585 Mateusz Grabowski
10
LKS Carzykowy
05.05.2018 POL 1629 Mikołaj Osiowy
12
KŻ-VIKING Człuchów
05.05.2018 POL 244 Jan Macugowski
13
KŻ-VIKING Człuchów
05.05.2018 POL 951 Jakub Kreft
11
KŻ-VIKING Człuchów
05.05.2018 POL 1705 Anna Banaszak
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 104 Jakub Chudyk
9
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 11965 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
9
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 2586 Filip Harasimowicz-Krysztofiak
11
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 10 Franciszek Kolikow
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 1479 Zuzanna Szymanowicz
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 1310 Jan Kubiak
10
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 1071 Adam Cieminski
14
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 13 Borys Matysiak
10
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 757 Tadeusz Wiatrowski
9
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 158 Igor Pawlowski
9
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 2114 Tymon Wiatrowski
12
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 2113 Wiktor Pawłowski
11
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 1549 Antoni Kniter
9
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
13
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 1066 Franciszek Kosecki
10
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 1175 Alicja Dampc
10
CHKŻ Chojnice
04.05.2018 POL 2121 Joanna Michalska
11
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 2122 Kajetan Stein
11
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 8 Igor Piechota
9
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 1053 Aleks Ertel
8
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 1305 Zuzanna Rzadkowska
12
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 1767 Nina Gaweł
8
AZS Poznań
04.05.2018 POL 25 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
11
ŻLKS POZNAŃ
04.05.2018 POL 1485 ANTONI RACHUTA
13
ŻLKS POZNAŃ
04.05.2018 POL 125 ANNA WITCZAK
14
ŻLKS POZNAŃ
04.05.2018 POL 673 Martyna Mariak
13
ŻLKS POZNAŃ
04.05.2018 POL 880 Marcel Haufa
9
ŻLKS POZNAŃ
03.05.2018 POL 2035 Aniela Frąckowiak
10
OPTI CWM Gdynia
03.05.2018 POL 1384 Bianka Kus
9
OPTI CWM Gdynia
03.05.2018 POL 5 Sonia Zagórska
10
Gdański Klub Żeglarski
03.05.2018 POL 6 Antonina Zagórska
13
Gdański Klub Żeglarski
03.05.2018 POL 1290 Ida Kocięda
8
OPTI CWM Gdynia
03.05.2018 POL 1961 Agata Targowska
11
OPTI CWM Gdynia
03.05.2018 POL 61 Jakub Wąsikowski
11
Gdański Klub Żeglarski
03.05.2018 POL 2 Kacper Wąsikowski
10
Gdański Klub Żeglarski
03.05.2018 POL 5119 Kajetan Kaska
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
03.05.2018 POL 18 Tomasz Obecny
12
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
03.05.2018 POL 1209 Lena Kaczmarek
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
03.05.2018 POL 1506 Mateusz Hrymajło
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
03.05.2018 POL 1500 Magdalena Luśnia
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
03.05.2018 POL 1482 Roch Dmuchowski
12
SSW MOS Iława
03.05.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
11
SSW MOS Iława
03.05.2018 POL 1001 Wit Dmuchowski
9
SSW MOS Iława
03.05.2018 POL 1908 Malina Pietrzak
11
WTW Warszawa
03.05.2018 POL 1201 Krzysztof Ciborowski
11
WTW Warszawa
03.05.2018 POL 1888 Joanna Dyja
13
WTW Warszawa
03.05.2018 POL 879 Igor Grzelak
11
WTW Warszawa
03.05.2018 POL 1975 Maja Kwiek
11
WTW Warszawa
30.04.2018 POL 1802 Piotr Trella
9
MKŻ Arka Gdynia
30.04.2018 POL 12 Aleksander Paczos
9
MKŻ Arka Gdynia
30.04.2018 POL 1876 Maja Reszka
9
MKŻ Arka Gdynia
30.04.2018 POL 1612 Maksymilian Betlejewski
9
MKŻ Arka Gdynia
30.04.2018 POL 17 Szymon Łysik
9
MKŻ Arka Gdynia
30.04.2018 POL 2070 Jacek Dyguś
9
MKŻ Arka Gdynia
29.04.2018 POL 1138 Michał Kuchtyn
11
UKS Bryg Wrocław
29.04.2018 POL 2076 Ignacy Kalinowski
9
UKS Bryg Wrocław
29.04.2018 POL 1403 Kacper Kibiersza
10
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 1672 Kacper Barszczyk
11
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 2918 Piotr Rodzewicz
12
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 3002 Marysia Retecka
13
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 1185 Aleksander Daniszewski
12
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 1548 Andrzej Thomas
12
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 1254 Franciszek Thomas
12
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 1704 Franiszek Wołyniec
12
UKS NAVIGO SOPOT
29.04.2018 POL 181 Borys Podumis
11
UKS NAVIGO SOPOT
28.04.2018 POL 1228 Olga Kanikowska
11
AZS Poznań
28.04.2018 POL 229 Ignacy Pospieszny
9
AZS Poznań
28.04.2018 POL 1230 Alicja Koczorowska
11
AZS Poznań
28.04.2018 POL 58 Lena Gaweł
10
AZS Poznań
28.04.2018 POL 390 Matylda Młodzianowska
10
AZS Poznań
28.04.2018 POL 1229 Zofia Pospieszna
11
AZS Poznań
28.04.2018 POL 1380 Emilia Siekierczak
10
AZS Poznań
28.04.2018 POL 157 Mikołaj Mataczyński
10
AZS Poznań
28.04.2018 POL 991 Marta Gajdzińska
8
AZS Poznań
27.04.2018 POL 1594 Szymon Janiak
13
OPTI CWM GDYNIA
27.04.2018 POL 1288 Piotr Muchlado
10
Opti CWM Gdynia
27.04.2018 POL 2031 Fabian Kocięda
11
OPTI CWM GDYNIA
27.04.2018 POL 2034 Natasha Anolik
12
OPTI CWM GDYNIA
27.04.2018 POL 2037 Paweł Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia
27.04.2018 POL 1943 Wiktor Łasak
12
Opti CWM Gdynia
27.04.2018 POL 1246 JAN WIŚNIEWSKI
11
MKS DWÓJKA WARSZAWA
27.04.2018 POL 1137 MARIANNA GĘBICKA
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
27.04.2018 POL 925 NINA ZYGO
10
MKS DWÓJKA WARSZAWA
27.04.2018 POL 1136 ROZALIA ROZUM
11
MKS DWÓJKA WARSZAWA
27.04.2018 POL 1139 HANNA GĘBICKA
10
MKS Dwójka Warszawa
26.04.2018 POL 460 Alan Kurzawa
10
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 739 Daniel Śmiałowski
11
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 1224 Adrian Kurzawa
12
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 1278 Adam Cwojdziński
12
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 1871 Wojciech Stefaniak
12
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 187 Nela Kasprzyk
10
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 1473 Amelia Kałużyńska
11
ŻMKS Poznań
26.04.2018 POL 2139 Paweł Piankowski
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 2138 Max Berliński
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 2118 Maciej Maćkowiak
11
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1932 Konrad Wlazłowski
13
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1862 Zuzanna Zielińska
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 2040 Zofia Kucharska
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1561 Krzysztof Ołowiak
10
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 2108 Julia Wróblewska
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
10
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1925 Alicja Wróblewska
11
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 2141 Natalia Ziółkowska
11
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 2022 Iwo Dudek
9
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1665 Mateusz Kluczka
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1780 Szymon Kolka
10
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 1970 Aleksander Kosowski
12
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 4 Piotr Kosowski
10
YKP Gdynia
26.04.2018 POL 9 Aleksandra Zastawna
12
YKP Gdynia
25.04.2018 POL 1857 Szymon Szykowny
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
25.04.2018 POL 8455 Bogna Tłok
10
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
25.04.2018 POL 2117 Alicja Tutkowska
11
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 1523 Olga Wietek
10
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 1940 Filip Bil
9
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski
11
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 2057 Natalia Kilar
13
YKl Stal Gdynia
25.04.2018 POL 585 Michał Trafalski
11
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 1904 Norbert Herba
8
YK Stal Gdynia
25.04.2018 POL 1985 Konrad Kunc
12
YK Stal Gdynia
24.04.2018 POL 884 Anna Chomont
13
UKS Barnim Goleniów
24.04.2018 POL 165 Stanisław Chilewski
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
24.04.2018 POL 1657 Zofia Szcześniak
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
23.04.2018 POL 927 Hugo Marciniak
12
JKW Poznań
23.04.2018 POL 1829 Stanisław Wojda
12
JKW Poznań
23.04.2018 POL 2555 Jan Sawicki
10
JKW Poznań
23.04.2018 POL 163 Jan Kamieński
12
JKW Poznań
23.04.2018 POL 2551 Jerzy Gałęza
11
JKW Poznań
23.04.2018 POL 1622 Stanisław Cholewicki
11
JKW Poznań
23.04.2018 POL 1438 Zuzanna Borucka
11
JKW Poznań
23.04.2018 POL 1778 Marcel Rumiński
10
MKŻ Żnin
23.04.2018 POL 2634 Angela Zubel
12
MKŻ Żnin
23.04.2018 POL 1376 Matylda Brelińska
12
MKŻ Żnin
23.04.2018 POL 1945 Zuzanna Zielińska
12
MKŻ Żnin
23.04.2018 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
13
MKŻ Żnin
19.04.2018 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
11
UKS Barnim Goleniów
19.04.2018 POL 1884 Adrian Majdosz
13
UKS Barnim Goleniów
19.04.2018 POL 18681 Maciej Cymerman
12
UKS Barnim Goleniów
19.04.2018 POL 1708 Stanisław Maik
12
UKS Barnim Goleniów
19.04.2018 POL 664 Oskar Sawicki
12
UKS Barnim Goleniów
19.04.2018 POL 1745 Marek Szczepankowski
13
UKS Barnim Goleniów
19.04.2018 POL 2010 Jakub Gil
12
TKŻ Toruń
19.04.2018 POL 1671 Hanna Rogowska
10
TKŻ Toruń
19.04.2018 POL 1141 Tola Szukaj
11
TKŻ Toruń
19.04.2018 POL 67 Hieronim Hendler
10
TKŻ Toruń
19.04.2018 POL 1225 Jan Lemański
10
TKŻ Toruń
19.04.2018 POL 1226 Teresa Masztalerz
12
TKŻ Toruń
19.04.2018 POL 1823 Gustaw Zalewski
11
TKŻ Toruń
18.04.2018 POL 1111 Aleksander Nowakowski
9
KS Dobra Marina
01.01.0001 POL 4112 Jan Zamojski
12
UKS Żeglarz Wrocław
01.01.0001 POL 396 Paweł Romanowicz
13
UKS Żeglarz Wrocław
01.01.0001 POL 1491 Mateusz Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław
01.01.0001 POL 1750 Filip Nosol
11
UKS Żeglarz Wrocław
01.01.0001 POL 1493 Marta Sochacka
10
UKS Żeglarz Wrocław
01.01.0001 POL 1370 Maksymilian Kleszcz
10
UKS Żeglarz Wrocław
01.01.0001 POL 1772 Witold Safijan
9
MKŻ ŻNIN
01.01.0001 POL 1735 Bartosz Dynia
9
MKŻ ŻNIN
01.01.0001 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny
9
MKŻ ŻNIN
01.01.0001 POL 1989 Filip Pańczyszyn
11
WKŻ WOLSZTYN
01.01.0001 POL 1089 Jan Kisielewicz
12
WKŻ WOLSZTYN
01.01.0001 POL 1439 Szymon Wójcik
13
WKŻ WOLSZTYN
01.01.0001 POL 1222 Jakub Bendowski
9
WKŻ WOLSZTYN
01.01.0001 POL 1457 Zofia Jaśniewicz
11
WKŻ WOLSZTYN
01.01.0001 POL 1150 Maja Wójcik
10
WKŻ WOLSZTYN
01.01.0001 POL 1917 Filip Sikorski
12
CSW OPTI USTKA
01.01.0001 POL 1710 Alicja Piątak
12
CSW OPTI USTKA
01.01.0001 pol 1176 Mateusz Graczyk
10
CSW OPTI USTKA
01.01.0001 pol 1650 Artur Radowski
12
CSW OPTI USTKA
01.01.0001 POL 1815 Waldemar Boczkowski
15
CSW OPTI USTKA
01.01.0001 POL 1651 Tymoteusz Grygorcewicz
13
CSW OPTI USTKA
01.01.0001 POL 704 Krzysztof Łucyk
11
MKŻ ARKA Gdynia
01.01.0001 POL 21 Antonina Puchowska
10
YK Stal Gdynia
01.01.0001 pol 893 Małgorzata Wyrebska
9
YK Stal Gdynia
01.01.0001 POL 1050 Szymon Rossa
12
ŻMKS POZNAŃ
01.01.0001 POL 198 Antoni Krzyżaniak
15
ŻMKS POZNAŃ
01.01.0001 POL 910 Wojciech Jankowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.01.0001 POL 182 Kacper Janowicz
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.01.0001 POL 1753 Michał Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.01.0001 POL 1644 Nina Janowicz
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.01.0001 POL 2042 Tymon Sochaj
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.01.0001 POL 2043 Lila Sochaj
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.01.0001 POL 91 Jakub Zapalski
10
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO
01.01.0001 POL 121 Małgorzata Górnisiewcz
13
UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO
01.01.0001 POL 22 Wiktor Wiecki
10
UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO
07.05.2018 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
13
CHKŻ Chojnice
06.05.2018 POL 1581 Aniela Graczyk
12
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 445 Antonina Kiełbik
11
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 447 Amelia Wydra
12
Olsztyński Klub Żeglarski
06.05.2018 POL 1550 Antoni Szyca
13
LKS Charzykowy
05.05.2018 POL 2 Małgorzata Górnisiewicz
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
05.05.2018 POL 2079 Maurycy Odejewski
9
CHKŻ Chojnice
05.05.2018 POL 758 January Szczukowski
10
CHKŻ Chojnice
04.05.2018 POL 1306 Igor Gruszczyński
11
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 1405 Oskar Kielnar
11
UKS Yacht Club Sława
04.05.2018 POL 1053 Karol Kucharczyk
11
UKS Yacht Club Sława
02.05.2018 POL 88 Hanna Duda
10
Klub Port Mechelinki
02.05.2018 POL 936 maurycy kosmowski
9
Klub Port Mechelinki
02.05.2018 POL 1007 Wiktor Pawelczyk
11
Klub Port Mechelinki
02.05.2018 POL 49 Maja Molik
10
Klub Port Mechelinki
29.04.2018 POL 1596 Zuzia Tomaszewska
12
UKS NAVIGO SOPOT
28.04.2018 POL 1499 Maksymilian Czarnecki
9
AZS Poznań
27.04.2018 POL 1472 Igor Kawałko
11
OPTI CWM GDYNIA
27.04.2018 POL 1541 Jakub Porębski
9
Opti CWM Gdynia
27.04.2018 POL 1595 Jakub Targowski
12
Opti CWM Gdynia
27.04.2018 POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI
12
MKS Dwójka Warszawa
26.04.2018 POL 1812 Matteo Rastelli
13
YKP Gdynia
25.04.2018 POL 1353 Aleksandra Piątkowska
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
25.04.2018 POL 1288 Amelia Tram
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
25.04.2018 POL 2124 Agata Koropecka
9
YK Stal Gdynia
24.04.2018 POL 1647 Bartłomiej Karolkiewicz
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
23.04.2018 POL 978 Grzegorz Janicki
13
JKW Poznań
23.04.2018 POL 1752 Justyna Jurkowska
12
MKŻ Żnin
19.04.2018 POL 188 Filip Oleszczyk
13
UKS Barnim Goleniów
18.04.2018 POL 2 Franciszek Szykuć
8
KS Dobra Marina
01.01.0001 POL 1370 Maksymilian Kleszcz
10
UKS Żeglarz Wrocław

Program regat

Poniżej przedstawiamy pragram regat

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 8:00 - 9:00

zgłoszenia

godz. 10.00

otwarcie regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 09.55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 9:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 15.00

uroczyste zakończenie regat

Kontakt

Sekretariat klubu: tel. tel. 52 39 88 120, e-mail: biuro@chkz.pl
Chojnicki Klub Żeglarski, ul. Rybacka 1 89-606 Charzykowy