Memoriał Ottona Weilanda Charzykowy

Termin: 19-21.06.2020 - gr. OPP A, OPP B

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

To cykliczne regaty z długą tradycją.

Ranga tych regat, wysoka frekwencja i przyjazny akwen przyciąga każdego roku do Charzyków liczną rzeszę żeglarzy i fanów tego sportu. Regaty są organizowane przez Chojnicki Klub Żeglarski, klub z bogatą historią i tradycjami żeglarskimi. W zawodach biorą udział żeglarze w klasach optymist grupa A i grupa B. Bardzo wysoka frekwencja sprawia, że rywalizacja na tych regatach jest bardzo widowiskowa i cenna pod względem żeglarskich umiejętności. Memoriał Ottona Weilanda to impreza przy organizacji której szczególnie zależy nam na profesjonalnej obsłudze dlatego od lat współpracujemy z SailingNet. .

Zawiadomienie o regatach

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST B
Aktualności
Aktualności
SailingNet
ZOBACZ Tablica KS i ZP
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
OPTIMIST B

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (2)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
04.06.2020 POL 1489 Marcel Wieliński
16
LKS Charzykowy
04.06.2020 POL 2723 Jakub Szczepański
15
LKS Charzykowy
04.06.2020 POL 1802 Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia

Liczba zawodników (136)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
19.06.2020 POL 3461 Jakub Podgórny
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
19.06.2020 POL 3401 Jan Lemański
13
TKŻ Toruń
19.06.2020 POL 2010 Zofia Gil
11
TKŻ Toruń
18.06.2020 POL 1954 Filip Miller
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
18.06.2020 POL 3459 Lena Kaczmarek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
18.06.2020 POL 20411 Zofia Franecka
13
SEJK Pogoń Szczecin
18.06.2020 POL 1953 Karol Rak
14
SEJK Pogoń Szczecin
18.06.2020 POL 1951 Lidia Łagodzińska
14
SEJK Pogoń Szczecin
18.06.2020 POL 3462 Bartosz Pluta
14
SEJK Pogoń Szczecin
18.06.2020 POL 3457 Piotr Wójcik
14
SEJK Pogoń Szczecin
18.06.2020 POL 2070 Zofia Wołosz
13
SEJK Pogoń Szczecin
18.06.2020 POL 244 Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 2211 Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia
16.06.2020 POL 920 Nina Gaweł
11
AZS OŚ Poznań
16.06.2020 POL 1959 Lena Gaweł
13
AZS OŚ Poznań
16.06.2020 POL 940 Bartłomiej Bil
9
OPTI CWM Gdynia
16.06.2020 POL 2112 Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia
16.06.2020 POL 1292 Mikołaj Grey
12
OPTI CWM Gdynia
16.06.2020 POL 1018 Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 1804 Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 2113 Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 757 Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 2033 Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 1373 Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice
16.06.2020 POL 1388 Aleksander Skowroński
12
UKS Zalew Kielce
16.06.2020 POL 1775 Urszula Skowrońska
14
UKS Zalew Kielce
15.06.2020 POL 1493 Marta Sochacka
13
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 1491 Mateusz Tokarski
13
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 1751 Antoni Gabryszewski
12
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 1370 Pola Czerwińska
13
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 1504 Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 137 Maria Sajewicz
13
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 1104 Kajetan Tokarski
11
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2020 POL 2222 Karol Stachowski
12
Gdański Klub Żeglarski
15.06.2020 POL 1993 Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski
15.06.2020 POL 2087 Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
15.06.2020 POL 1923 Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.06.2020 POL 1817 Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.06.2020 POL 1921 Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.06.2020 POL 2144 Wiktor Radziej
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.06.2020 POL 936 Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.06.2020 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz
12
Jacht Klub Nisko
15.06.2020 POL 849 Tomasz Tęcza
12
Jacht Klub Nisko
15.06.2020 POL 1667 Marcel Waszkiewicz
10
Jacht Klub Nisko
15.06.2020 POL 1224 Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań
15.06.2020 POL 460 Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań
15.06.2020 POL 278 Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań
15.06.2020 POL 739 Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań
14.06.2020 POL 1155 Jan Żyła
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 1507 Maja Wojciechowska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
14.06.2020 POL 5119 Lena Małecka
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
14.06.2020 POL 1806 Filip Szymanek
15
KSW Baltic Dziwnów
14.06.2020 POL 910 Michał Banasiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 2075 Ryszard Grochowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 1644 Martyna Grzegorczyk
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 1351 Franciszek Kamola
12
kS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 1 Franciszek Marszałek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 1818 Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
14.06.2020 POL 17 Szymon Łysik
13
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2020 POL 15 Krzysztof Łucyk
14
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2020 POL 12 Aleksander Paczos
13
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2020 POL 1584 Zuzanna Bukowska
13
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2020 POL 2082 Natalia Nawrocka
12
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2020 POL 109 Mila Faust
10
MKŻ Arka Gdynia
12.06.2020 POL 1889 Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów
12.06.2020 POL 664 Zuzanna Sawicka
14
UKS Barnim Goleniów
12.06.2020 POL 2023 Jakub Szurko
13
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2020 POL 2036 Maja Wójcik
13
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2020 POL 1586 Andrzej Grochal
16
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2020 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
14
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2020 POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
12
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2020 POL 202 Maja Stormann
14
KSW Baltic Dziwnów
12.06.2020 POL 1860 Aleksander Lenart
12
KSW Baltic Dziwnów
11.06.2020 POL 100 Marcel Styba
13
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 1596 Szymon Mocarski
11
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 1835 Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 9369 Olaf Krupa
12
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 1985 Hubert Kunc
11
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 3007 Mateusz Bogdziwicz
12
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 1659 Zosia Brzozowicz
11
Port Mechelini
11.06.2020 POL 2610 Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki
11.06.2020 POL 1514 Jagoda Wiśniewska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
09.06.2020 POL 1541 Jakub Porębski
12
Opti CWM Gdynia
09.06.2020 POL 3333 Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 2037 Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 1221 Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 1592 Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 2031 Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 2081 Zofia Glaza
13
Opti CWM Gdynia
09.06.2020 POL 122 Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 2083 Konrad Czech
13
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 1146 Zuzanna Kapała
12
OPTI CWM Gdynia
09.06.2020 POL 2124 Agata Koropecka
12
Opti CWM Gdynia
08.06.2020 POL 3402 Hanna Rogowska
13
TKŻ Toruń
08.06.2020 POL 3403 Hieronim Hendler
13
TKŻ Toruń
08.06.2020 POL 1671 Kalina Zalewska
12
TKŻ Toruń
08.06.2020 POL 1226 Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń
08.06.2020 POL 1778 Marcel Rumiński
13
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 2634 Angelina Zubel
15
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1735 Bartosz Dynia
12
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1376 Justyna Jurkowska
15
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1611 Matylda Brelińska
15
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1945 Zuzanna Zielińska
15
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
16
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1285 Witold Safijan
12
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1307 Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 2220 Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin
08.06.2020 POL 1969 Hubert Szulczewski
13
SSW MOS Iława
08.06.2020 POL 2709 Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława
08.06.2020 POL 7 Jakub Darkowski
13
SSW MOS Iława
08.06.2020 POL 1867 Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława
08.06.2020 POL 2072 Stanisław Nadolski
12
SSW MOS Iława
08.06.2020 POL 1878 Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława
08.06.2020 POL 2155 Jan Wilk
11
SSW MOS IŁAWA
08.06.2020 POL 3524 Julia Agnieszczak
11
SSW MOS IŁAWA
08.06.2020 POL 23 Konrad Nawrot
13
SSW MOS IŁAWA
08.06.2020 POL 1763 Piotr Kowalewski
13
SSW MOS IŁAWA
07.06.2020 POL 1428 Ignacy Pospieszny
12
AZS OŚ Poznań
07.06.2020 POL 1103 Emilia Siekierczak
13
AZS OŚ Poznań
07.06.2020 POL 991 Marta Gajdzińska
11
AZS OŚ Poznań
07.06.2020 POL 938 Filip Modzelewski
12
AZS OŚ Poznań
07.06.2020 POL 99 Lena Roszak
12
AZS OŚ Poznań
07.06.2020 POL 1151 Wojciech Sygnet
11
AZS OŚ Poznań
07.06.2020 POL 941 Gustaw Wojcieszak
10
AZS OŚ Poznań
04.06.2020 POL 1550 Maja Szyca
12
LKS Charzykowy
04.06.2020 POL 1585 Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy
04.06.2020 POL 1489 Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy
04.06.2020 POL 1700 Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy
04.06.2020 POL 1066 Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy
03.06.2020 POL 2116 Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia
03.06.2020 POL 3406 Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia
03.06.2020 POL 1403 Kacper Kibiersza
13
YK Stal Gdynia
03.06.2020 POL 2117 Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia
03.06.2020 POL 3444 Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia
15.06.2020 POL 1020 Zofia Gil
11
TKŻ Toruń
14.06.2020 POL 1954 Filip Miller
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
11.06.2020 POL 3459 Lena Kaczmarek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
09.06.2020 POL 1889 Franciszek Wodkowski
12
OPTI CWM Gdynia
08.06.2020 POL 3401 Jan Lemański
13
TKŻ Toruń
08.06.2020 POL 3442 Adrianna Komosińska
12
SSW MOS IŁAWA
08.06.2020 POL 2089 Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia
04.06.2020 POL 1809 Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia

Program regat

Poniżej przedstawiamy pragram regat

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 8:00 - 9:00

zgłoszenia

godz. 10.00

otwarcie regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 09.55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 9:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 15.00

uroczyste zakończenie regat

Kontakt

Sekretariat klubu: tel. tel. 52 39 88 120, e-mail: biuro@chkz.pl
Chojnicki Klub Żeglarski, ul. Rybacka 1 89-606 Charzykowy